Wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgotności


Z pośród naszej oferty wentylatorów modele E-100 GTH, UC-10 z wbudowanym higrostatem czyli czujnikiem wilgotności są najczęściej wybieramy produktem przez klientów, nie dzieje się to bez powodu. Zazwyczaj wentylatory te mają najwyższy możliwy standard technologiczny oraz umożliwiają praktycznie całkowite zautomatyzowanie jego działania, ograniczając tym samym nasz udział w procesie filtracji powietrza w danym pomieszczeniu praktycznie do zera.

Standardem jest to, że modele te dodatkowo posiadają funkcję jakie oferują wentylatory z timerem ale w tym przypadku zmienia się zasada jego działania. Opóźnienie czasowe nie powoduje wyłączenie wentylatora, a jedynie opóźnienie przejścia trybu pracy z 2 na 1 czyli wentylator będzie działał dalej lub przejdzie w tryb czuwania by ponownie załączyć się ze względu na wilgoć w pomieszczeniu.

 

Wentylatory z czujnikiem wilgotności

Wentylator łazienkowy CATA E150 GTH Wentylator łazienkowy CATA E150 GTH
Producent: CATA
Cena:

589,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wentylator łazienkowy ONDA 100 HT O.ERRE Wentylator łazienkowy ONDA 100 HT O.ERRE
Producent: O.ERRE
Cena:

239,00 zł

zobacz więcej

Wentylatory łazienkowe z higrostatem


Wentylatory łazienkowy z czujnikiem wilgoci to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli. Jest to przede wszystkim wentylator który działa automatycznie i uruchamia się w zależności od poziomu wilgoci w pomieszczeniu.

 

Nasi specjaliści są dla Państwa dostępni, w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z doborem wentylatora czy też indywidualną sytuacją. Zachęcamy do bezpośrednio kontaktu drogą mailową na kontakt@cata.com.pl lub telefoniczną pod numerem +48 504 801 814

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 504 801 814
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl