Wentylatory łazienkowe sufitowe


Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest montaż wentylatora łazienkowego właśnie w suficie, niestety jak się okazuje nie każdy wentylator jest do tego odpowiedni ze względu na szereg rzeczy min. ulokowanie panelu elektrycznego. Jest to bardzo istotna kwestia jeżeli chcemy mieć zapewnione bezpieczeństwo swoje oraz innych domowników.

W naszej ofercie można znaleźć wentylatory z serii UC-10, które spełniają wszystkie niezbędne normy oraz wymagania dzięki którym można zamontować go bezpośrednio w suficie. Są one wyposażone w opóźnienie czasowe - tzw. timer, posiadają czujnik wilgoci - higrostat oraz dodatkowo najwyższe modele mają wbudowaną możliwość regulacji obrotów dzięki czemu są po prostu zwyczajnie w świecie ciche.

 

Wentylatory sufitowe

Wentylator łazienkowy ONDA 100 HT O.ERRE Wentylator łazienkowy ONDA 100 HT O.ERRE
Producent: O.ERRE
Cena:

239,00 zł

zobacz więcej

Wentylatory łazienkowe sufitowe - uniwersalność


Wentylatory sufitowe stają się coraz częstszym wyborem pośród wentylatorów ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie. Mogą być one zamontowane zarówno w suficie jak i w ścianie, występują one zarówno w wersji z czujnikiem wilgoci jak i z timerem oraz z regulacją obrotów.

Wentylatory łazienkowe sufitowe - wykończenie


Wentylatory sufitowe dostępne na naszej stronie Cata.com.pl są dostępne w trzech kolorach: białym, srebrnym i czarnym. Wyposażone są w łatwo zdejmowalną plastikową kratkę wentylacyjną dzięki czemu wyczyszczenie go nie stanowi większego problemu nawet po zamontowaniu go w suficie lub ścianie.

 

Nasi specjaliści są dla Państwa dostępni, w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z doborem wentylatora czy też indywidualną sytuacją. Zachęcamy do bezpośrednio kontaktu drogą mailową na kontakt@cata.com.pl lub telefoniczną pod numerem +48 504 801 814

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 504 801 814
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl