Wentylatory łazienkowe z funkcją timer


Wentylatory z funkcją opóźnienia czasowego wyłączenia są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem nie tylko do łazienek ale również do pomieszczeń. Jest to jedne z lepszych dostępnych rozwiązań jakie możemy otrzymać w funkcjonalności wentylatorów ponieważ po wyłączeniu włącznika będzie on mógł pracować przez określony dodatkowy czas, w którym wyciągnie niechciane powietrze z pomieszczenia.

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem w modelach wentylatorów CATA jest możliwość regulacji timera w zakresie od 3 do 15 minut, co w zupełności pozwala na wyciągniecie większości kubatur pomieszczenia w dodatkowo zadanym czasie. Zarówno w swojej ofercie posiadamy modele z standardową kratką wentylacyjną jak i szklanym panelem oraz z wbudowaną funkcją timera - opóźnienia czasowego.

 

Wentylatory z timerem

Wentylator łazienkowy CATA E150 GT Wentylator łazienkowy CATA E150 GT
Producent: CATA
Cena:

312,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wentylator łazienkowy ONDA 150 T O.ERRE Wentylator łazienkowy ONDA 150 T O.ERRE
Producent: O.ERRE
Cena:

289,00 zł

zobacz więcej

Wentylatory łazienkowe z timerem


Wentylatory z timerem to rodzaj urządzenia który został wyposażony w funkcję opóźnienie czasowego wyłączenia. Pozwala on ustawić dodatkowy czas pracy w wentylatorze po wyłączeniu włącznika, w zakresie od 3 do 15 minut dzięki czemu wentylator będzie działał przez zadany czas po którym się automatycznie wyłączy.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie kiedy chcemy mieć pewność, że po wyjściu z łazienki wentylator zdąży wyciągnąć kubaturę całego pomieszczenia zapewniając tym samym odpowiednią wentylację w nim.

 

Nasi specjaliści są dla Państwa dostępni, w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z doborem wentylatora czy też indywidualną sytuacją. Zachęcamy do bezpośrednio kontaktu drogą mailową na kontakt@cata.com.pl lub telefoniczną pod numerem +48 504 801 814

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 504 801 814
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl